נשמח לדבר

דניה 052-6006067 / דיאנה 052-5375345
matkonation@gmail.com

מי אנחנו

בלוג הוא כמו זוגיות. לקח לנו כמה שנים טובות למצא אחת את השנייה אבל ברגע שנפגשנו ידענו שמצאנו שותפות וחברות אמת. שתינו אוהבות- אוכל, סטייל, אסתטיקה, גברים קרחים. לשתינו יש רק בנים. שתינו מזל מאזנים. האות הראשונה של השמות שלנו… שתינו לובשות בעיקר בגדים בשחור אפור ולבן. שתינו נולדנו בלוס אנג'לס.

למרות הדימיון, עדיין אנחנו שונות. דניה היא הצלמת. דיאנה היא הסטייליסטית. לדיאנה שני בנים (בנתיים). לדניה שלושה בנים (סופי). דניה גרה ועובדת ביפו. דיאנה גרה במזור, עובדת ביפו. דיאנה למדה בישול מקצועי. דניה למדה על הדרך.

אנחנו יוצרות את הבלוג הזה יחד בהרמוניה מתוך עוצמה נשית ואהבה לצילום, בישול והאכלה.

דניה

כשאני מספרת שאני צלמת מזון תמיד שואלים אותי "תגידי, מה שמצלמים זה אמיתי? את אוכלת אחרי?" אז התשובה היא כן וכן – הכל אמיתי וכן אני אוכלת אחרי. כנראה גם לי יש את אחד הג'ובים האיכותיים שיש כי אני מעבירה את הימים שלי בחברת השפים הטובים בארץ, מצלמת, אוכלת וחוזר חלילה. סיימתי את לימודי במכללת הדסה לפני עשר שנים ומאז אני רק מצלמת אוכל. יש לי סטודיו מקסים ביפו בו אני מצלמת ספרי בישול, כתבות אוכל למגזין "על השולחן" ואוכל על סוגיו השונים עבור מגוון רחב של לקוחות מעולם המזון. דיאנה ואני נשתף אתכם בחוויות האוכל שלנו, ויש לנו הרבה כאלה. מקווה שתהנו!

דיאנה

למען האמת אני לא נהנית לספר לאנשים מה אני עושה, כי זה אף פעם לא נגמר כאן. כשאני אומרת להם שאני סטייליסטית מזון יש להם מן מבט מוזר שמשדר משהו כמו "אני באמת שמעתי את מה שאמרת כרגע?" אז כן – אני סטייליסטית מזון – מה שאומר שאני גורמת לאוכל להיראות יפה (וגם לכל התפאורה שמקיפה אותו). התחלתי (או סיימתי, אחרי כמעט תואר שני ביחסים בינלאומיים) ללמוד בביה"ס לבישולים בישראל (אליה הגעתי מלוס אנגלס ב-2003) ועבדתי בכמה מסעדות בתל אביב, עד שזה גזל את אהבתי לבישול ביתי. מאז החלטתי לחזור לשורשים ולהכין אוכל מצוין שנראה טוב לפחות כמו שהוא טעים. עכשיו, כשאני סטייליסטית מזון ועורכת קולינרית אני סופסוף עושה את מה שאני אוהבת, ואני כאן כדי לשתף אתכם בכך.