- מתכוניישן - https://matkonation.com -

סיום קורס מתכוניישן מס' 3!!

השבוע סיימנו קורס שלישי של צילום וסטיילינג, נפגשנו כרגיל בסטודיו ביפו, אכלנו, דיברנו והסקנו מסקנות.

במפגש הראשון שלנו דיאנה ביקשה מכל אחד לספר מה הוא היה רוצה לקבל מהקורס בערב המסכם חזרנו לבדוק האם התלמידים הרגישו שהם קיבלו את מה שרצו.

רותם, צלם מוכשר בתחומים רבים רצה להכיר את עולם צילום המזון וללמוד לייצר קומפוזיציות אשר מורכבות מיותר מאלמנט או שניים. הנה הצילום האחרון שעשה בקורס…

עידן, עו"ד במקצועה חיפשה לעשות משהו יצירתי ושונה, קיוותה לקבל כלים לייצר צילומים עם אווירה ותאורות מיוחדות. מאז סיום הקורס החצובה עומדת בסלון ביתה מוכנה לצילומים ועידן הפכה לאספנית כלים ואביזרים שלא הייתה מביישת סטייליסטיות מקצועיות. הנה דוגמא לאחת העבודות שלה.

נורית, סגנית מנהלת בבית ספר הגיעה לקורס אחרי שכבר התנסתה בעבר בסדנאות לצילום מזון וחיפשה זוויות חדשות להסתכלות על אוכל. נורית סיפרה לנו שהקורס הצליח לשנות את הזווית האוטומטית של 45 מעלות שבה הייתה מצלמת תמיד. הנה דוגמא לצילום כזה.

יוני, אדריכל שמחפש את דרכו בעולם האוכל האינטרנטי הגיע לקורס עם רצון להתפתח בצילום מזון, להבין מה הוא עושה ולייצר צילומים שמספרים סיפור. הוא הצליח לייצר צילומים מקסימים עם תאורה אחורית ששבתה את ליבו.

דפנה, אמא ל 3 אכלנים, בלוגרית פעילה ובשלנית בחסד באה בלי שום ידע בצילום ועם רצון ללמוד הכל, עם מצלמה חדשה ביד דפנה עשתה קפיצה גדולה והתקדמה בצעדי ענק, הנה דוגמא לאחד הצילומים האחרונים שעשתה.

רינת, אחראית פיתוח מוצרים במאפיית לחמים הגיעה אלינו כדי ללמוד איך לעבוד עם אור ולהצליח לצלם את מוצרי המאפייה. רינת הגיעה עם ידע, סגנון וארגז סטיילינג ענקי! הנה דוגמא לצילום שעשתה.

רונית, צלמת חובבת עם תיק ציוד יותר גדול משל דניה רצתה להתמקצע בצילום אוכל וללמוד יותר על סטיילינג. הצילום שלה שהבאנו כאן שימש לנו השראה לפוסט סלט חיטה.