- מתכוניישן - https://matkonation.com -

אז למה לנו אינסטגרם עכשיו?

לפני קצת יותר מארבע שנים התחלתי את הבלוג. חשבתי לעצמי שאני רוצה פלטפורמה קטנה בה אוכל לצלם  בלי לקוח. חשבתי שבלוג יהיה מסגרת שתחייב אותי לצלם לעצמי בימים שאין לי צילומים מוזמנים. מפה לשם, העניינים קצת גדלו. בתוך כמה חודשים דיאנה הצטרפה והוספנו גם את הבלוג באנגלית, התחייבנו לפוסט חדש פעם בשבוע, מספר הקוראים הלך וגדל והתחלנו להבין שהבלוג כבר לא תחביב אלא לפחות חצי משרה אם לא יותר.

למשרה החדשה יש גם הגדרות תפקיד שלא התלהבנו מהן בהתחלה וזה הרשתות החברתיות. כל מי שפעיל בהן יודע שיש לנו משיכה ודחייה מפעילות ברשתות. מצד אחד זה דורש הרבה מאוד תחזוקה, מאלץ אותנו להיות דבוקים למסך הקטן יותר מידי זמן ומנתק אותנו מהאנשים והחוויות שמסביב. מצד שני ההתמכרות מהירה. הרצון לשתף בעשייה שלנו ולקבל תגובות גובר על הקושי והפידבק המידי…הלייקים, אח הלייקים, התמכרנו אליהם, אנחנו מודות.

את הבלוג פתחנו לפני 4 שנים. עמוד הפייס נחנך רק לפני שנה וחצי, מיד אחריו גם שקענו להנאתנו בפינטרסט. לפני חודשיים (באיחור מאוד לא אפנתי) הקמנו לעצמנו עמוד אינסטגרם של מתכוניישן. עכשיו אנחנו מתחזקות 4 פלטפורמות ואנחנו מחויבות אל כולן, מזל שאנחנו שתיים וכל אחת אחראית על דברים אחרים!

כשהגענו למסקנה שאנחנו רוצות עמוד אינסטגרם של מתכוניישן [1] החלטנו להיות רציניות ולהיעזר במישהו שיודע הרבה יותר מאיתנו על העולם העשיר של האינסטה. תמר גוז׳נסקי [2] מצאה לעצמה מקצוע אולטרה מודרני בדמות מומחית לענייני אינסטגרם.  אחרי שבוע כבר היו לנו יותר עוקבים מאשר בעמוד הפרטי שלי שקיים כבר שנתיים. תמר יודעת את העבודה, מכירה את כל הגלריות את כל האנשים הכי מעניינים שקיימים בתחום האוכל והלייף סטייל והיא בעיקר ידעה לכוון אותנו למצא את השפה הייחודית שלנו.

יחד עם תמר הכנו לכם רשימה של עמודי האינסטגרם שמעוררים בנו השראה. כל העמודים הם בינלאומיים, עמודים שיש להם סגנון מובהק ולוק מדליק.

אנחנו בטוחות שיש עוד אלפים שעוד לא הכרנו ולכן נשמח מאוד את תשתפו אותנו ואת שאר הקוראים בעמודים האהובים עליכם!!

 

Linda Lomino [3]– כי מעל מאה אלף עוקבים לא טועים. צילומי מזון מהממים!!

 

Spoon fork bacon [4]– כי אנחנו עושות כבוד לצמד של צלמת וסטייליסטית שעושות יחד בלוג ועמוד אינסטגרם איכותי ביותר!

 

Sunday Suppers [5]– כי הן מעוררות בנו השראה לייצר אירועים מלאים בסטייל ורצון עז להיות בניו יורק כשזה קורה.

 

Side Saddle Kitchen [6]– בגלל שזו בחורה שעושה אוכל טבעוני בצורה כי סקסית שיש ואפילו נוהגת ללבוש אותו, סיבה מספיק טובה לעשות כל כך הרבה סלפי׳ס.

 

Stephanie Somebody [7]–  כי כל אחת חולמת להיות סטייליסטית כמוה, כולל דיאנה.

 

Sophia Iz [8]– כי המינימליזם  שלה גורם לנו לרצות תמיד לנקות את הצילומים שלנו וכי בכל פיד צריך גם פריימים נקיים ורעננים.

 

Bakers Royale [9]– כי אנחנו אוהבות אצלה הכל, מתכונים, צילומים ובלוג.