- מתכוניישן - https://matkonation.com -

פוסט פורימי קטן…

אני אף פעם לא מחכה לחג פורים, אני שונאת להתחפש ותמיד מרגישה לא בנוח בחג הזה (בטח כבר כתבתי על זה שנה שעברה…) השנה פורים שלנו הוא בסימן הנסיעה  שלי ושל דיאנה לתערוכת ספרי הבישול בפאריז ולכן אני מחכה כבר שבועות שהוא יגיע!!

הרשת מוצפת במתכוני אוזני המן ואנחנו שומרות אמונים למתכון של שי לי [1]שפורסם כאן לפני 3 שנים ולמתכון הנהדר של חן שוקרון [2]שפרסמנו כאן לפני שבוע.

הפעם החלטנו לצלם לכם וידאו קטן לחג, משהו נחמד שעשינו בשביל הכיף!

 

לרגל חג פורים והנסיעה שלנו לתערוכת ספרי הבישול בפאריז החלטנו על משלוח מנות אמיתי! ספר בישול מהתערוכה יוגרל בין כל מי שיעשה לנו like and share לעמוד הפייסבוק שלנו [3] !!!
אנחנו מתחייבות על ספר ברמה בינלאומית (בשפה האנגלית), אחד כזה שאנחנו נרצה שיהיה באוסף הפרטי שלנו.
הנה קישור לרשימת הספרים בתחרות 2013, מוזמנים להציץ ולשתף אותנו בספר החלומות שלכם, אולי במקרה נביא לכם אותו במתנה!!! Gourmand Cookbook Awards 2013 [4]

ודבר אחרון אך חשוב ומשמח- לאחרונה התחברנו לקבוצת בלוגריות מדהימה שיש לה עמוד פייסבוק תוסס בשם Bubbles  [5], דרך העמוד הזה אפשר להגיע לקרוא המון פוסטים בתחום הלייף סטייל של בחורות סופר מוכשרות, הפעם חברנו כולנו (30 בלוגריות) להפנינג פורימי עצום כשכל אחת מעלה פוסטים שמקושרים לעמוד הראשי בפייס. חייבת להזהיר, מי שנכנס לעמוד צפוי לישיבה של שעות מול המחשב!!

תמשיכו להתעדכן דרך העמוד כי במהלך הימים הקרובים ימשיכו לעלות עוד עוד פוסטים נהדרים ומעוררי השראה.