אשמח לדבר

דניה 052-6006067
[email protected]

מי אני

מתכוניישן נולד בשנת 2009 במהלך חופשת הלידה שלי מבני האמצעי, זהר. ישבתי בבית וחיפשתי ליצור מסגרת עבורי שתדחף אותי לצלם

את הדברים שאני אוהבת ללא תלות בלקוחות. הצעתי לחברתי שי-לי ליפא להצטרף כאחראית על המתכונים ויחד יצאנו לדרך. בעלי תכנת,

אני ״עיצבתי״ והבלוג הצנוע עלה לאוויר. אחרי מספר חודשים הצענו לדיאנה לינדר להצטרף אלינו כאחראית סטיילינג ותרגום הבלוג לאנגלית. לצערי הרב, שי- לי נאלצה לעזוב בגלל עניינים אישיים ודיאנה ואני המשכנו יחד.

הבלוג הלך וגדל, מכמה מאות כניסות הגענו לאלפים ואז עשרות אלפים ובכל פעם הופתענו לטובה מהפידבקים, מהעובדה שאנשים מבשלים ממנו, מכירים אותו ואותנו דרך המילים והצילומים.

במשך שנים דיאנה ואני עבדנו יחד בהרמוניה מושלמת, לאחרונה, נפרדו דרכנו ואני ממשיכה לבד.

 זהו יומן החיים שלי דרך הדבר שאני הכי אוהבת- אוכל. תהנו!

עלי

הרבה שנים הגדרתי את עצמי רק כצלמת מזון. למדתי צילום במכללת הדסה בירושלים, סיימתי בשנת 2000 וישר ידעתי שאני רוצה לצלם אוכל. לא ידעתי הרבה על המטבח או על בישול, ידעתי שאני אוהבת לצלם דוממים ולשחק עם אור. יצאתי לדרך ולמרות שרבים חשבו שאין ממש מקום לנשים בתעשייה, הצלחתי להתברג יחסית מהר.

במהלך השנים שהיה לי סטודיו לצילום ביפו, גיליתי את אהבתי לכל מי שעוסק במלאכת הבישול- שפים ושפיות, סטייליסטיות ומתכונאיות, פשוט אהבתי את העולם הזה. מצאתי את עצמי חוקרת אותם במהלך ימי הצילום על מתכונים, שיטות בישול ותהליכי עבודה. המידע הלך והצטבר לי במוח בלי שבכלל שמתי לב.

כשפתחתי את הבלוג ב 2009 לא חשבתי שיש לי את הכישורים להיות ״המתכונאית״ של הבלוג ולכן פניתי לשי-לי. היום אני מבינה שהבלוג אפשר לי להוציא החוצה את כל הידע שהיה קיים אצלי ולהמשיך ולפתח את האהבה שלי לבישול ולא רק צילום.

בשלב הבא, נהייתי אמא…בשנים הראשונות הם לא אכלו יותר מידי אבל כבר כמה שנים שאני מבשלת בלי הפסקה לחבורה של 4 גברברים שאוהבים להתנסות ולטעום מאכלים מגוונים. זה נותן לי המון מוטיבציה, ומאפשר לי לשתף אתכם בדברים שאני הכי אוהבת (כמובן לא לפני שהם עוברים את ועדת הביקורת המשפחתית).

היום, אני גרה עם משפחתי בכרכור (אחרי 14 שנים ביפו) סגרתי את הסטודיו (אך ממשיכה לצלם) ואני בוחנת מחדש מה מגדיר אותי מבחינת מקצוע ובכלל.

תוכלו למצא כאן מתכונים פשוטים ליום יום, וגם דברים קצת יותר מאתגרים למי שרוצה להשקיע.

תודה שאתם איתי, כל כך הרבה שנים. וכן…כמו כל הבלוגרים. אני הכי אוהבת תגובות!!